Page 1 of 1

Programın 3.3 sürümünde eklenen SMS Yollama işlevi hakkında

Posted: 24 Sep 2011, 16:33
by HighLight
Programa yeni eklediğim SMS yollama işlevini kullanabilmeniz için bir "toplu SMS yollama servis sağlayıcı" şirket ile anlaşma yapmanız ve kullanım ihtiyacınıza göre kontör satın almanız gerekmektedir. İşin ticari kısmıyla benim bir ilgimin olmadığını, gerekli anlaşma şartlarını ve satın alma işlemini bizzat kendinizin yerine getirmek durumunda olduğunuzu özellikle belirtmek isterim.

Internet te yaptığım araştırma neticesinde TURKCELL ile anlaşması olan CMFCELL şirketinin fiyatlarının şu sıra en uygunu olduğunu gördüm ve gerekli altyapıyı programa entegre ettim. Eğer fiyat ve/veya tarife esasları açısından daha uygun olduğunu düşündüğünüz bir başka şirket varsa, tavsiye ve görüşlerinizi karşılaştırmalı olarak bu konu altında paylaşabilirsiniz. Uygun olduğuna birlikte kanaat getirirsek, yeni bir alternatif olarak programa eklerim.

CMFCELL'in mevcut SMS tarifeleri şöyle: Ön Ödemeli Tarife, Faturalı Taahhütsüz Tarife, Taahütlü Tarife. Bunlarla ilgili karşılaştırma tablosunu yine şirketin şu sayfasında bulabilirsiniz. Bilgi edinmek bakımından hazırladıkları destek sayfasına göz atmanızda fayda var. Bununla birlikte e-posta veya direk telefonla sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Kontör satın aldıktan sonra size verdikleri "kullanıcı adı", "şifre", "müşteri ID" ve "müşteri imza" bilgilerini Veteriner Hasta Takip programında ayarlar sayfasına girdikten sonra program içerisinden SMS yollamaya başlayabilirsiniz.

Re: Programın 3.3 sürümünde eklenen SMS Yollama işlevi hakkı

Posted: 14 Jun 2014, 20:50
by HighLight
CMFCELL uzun bir süre önce satıldı veya isim değiştirdi ancak cmfcell.com adresi hala geçerliliğini koruyor. Bununla birlikte daha önce verdiğim linkler değiştiğinden güncelleyeyim istedim: Ön Ödemeli Tarife, Faturalı Tarife

Re: Programın 3.3 sürümünde eklenen SMS Yollama işlevi hakkında

Posted: 02 Oct 2016, 19:47
by HighLight
Programın 3.6 sürümü itibarıyla iki yeni SMS servis sağlayıcıya ait gerekli altyapıyı programa eklemiş bulunuyorum. Bunlar Mobilpark'tan (eski CMFCELL) farklı olarak tüm GSM operatörleriyle çalışabiliyor ve size sabit bir GSM hattınız olmasını şart koşmuyorlar. Tarifelerdeki SMS adet/fiyat aralıkları değişiyor, sizin için uygun olanı seçebilirsiniz. Yeni servis sağlayıcılar şunlar: Dakik SMS, İleti Merkezi

Re: Programın 3.3 sürümünde eklenen SMS Yollama işlevi hakkında

Posted: 02 Apr 2023, 23:13
by HighLight
Programın 3.7 sürümünde, hizmet vermeyi durduran DakikSMS yerine Öztek SMS altyapısını programa ekledim.